Przyjazny dom opieki pod Warszawą
– ulubione zajęcia seniorów

W naszym domu opieki dbamy nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych ale też o to, by zapewnić im doskonałe warunki do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. W dzisiejszych czasach bycie seniorem wcale nie oznacza rezygnacji z aktywnego życia – wręcz przeciwnie – duża ilość wolnego czasu sprawia, że osoby w wieku 50+ chętnie korzystają z różnych form aktywności.

Warto być aktywnym – również w domu seniora!

Aktywność intelektualna i fizyczna wpływa pozytywnie na zdrowie i dobre samopoczucie seniorów. Zależenie od swoich możliwości oraz preferencji starsze osoby mogą być członkami różnych kółek zainteresowań czy zajęć na uniwersytecie III wieku, jeździć na wycieczki czy nawet uprawiać sport. Bardzo polecane przez specjalistów są rozrywki intelektualne – takie jak rozwiązywanie krzyżówek, czytanie książek czy gra w karty. Są one świetną stymulacją dla mózgu, a do tego doskonałą profilaktyką przed Alzheimerem i innymi chorobami. Nasi rezydenci, mający ochotę na tego rodzaju aktywności, mogą liczyć na wsparcie personelu naszego domu opieki pod Warszawą.

Kontakty z ludźmi to podstawa – dom opieki pod Warszawą

Placówki nazywane kiedyś domami starców dziś są przyjaznymi miejscami zapewniającymi swoim podopiecznym bezpieczeństwo oraz całodobową opiekę medyczną. Rezydenci naszego domu opieki mają u nas nie tylko zapewnione komfortowe warunki pobytu, lecz też nawiązywania i pielęgnowania nowych znajomości. Kontakty z innymi ludźmi są nieodzownym warunkiem dobrego samopoczucia dla osób w każdym wieku. Nasi seniorzy mają okazję uczestniczenia w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych takich jak imieniny, urodziny albo dzień babci i dziadka. Są one świetną okazją do integracji mieszkańców domu opieki i przyjemnego spędzenia czasu w większym gronie.

W kontakcie ze światem – senior przy laptopie

W dzisiejszych czasach seniorzy nie boją się nowych wyzwań, jakimi mogą być podróże po Polsce czy nawet zagranicę. Również coraz chętniej korzystają z komputerów oraz innych nowych technologii – mają profile w mediach społecznościowych czy konta na Skype, dzięki któremu mogą pozostawać w kontakcie z najbliższymi.

W naszym domu opieki w Jabłonnie pod Warszawą uwzględniamy różne potrzeby seniorów. Każdy z naszych rezydentów oraz jego najbliżsi mogą być pewni, że starsze osoby są u nas traktowane z należytym szacunkiem. Otaczamy seniorów kompleksową opieką, by zapewnić im możliwość spędzenia czasu godnie i przyjemnie.

recepcja


Prywatny Dom Opieki "Złota Jesień"
ul. Modlińska 284, 05-110 Jabłonna k. Warszawy
tel. 602 189 876, tel. kom. 22 782 48 58